Чехія посилить карантин в одному з регіонів

Чехія показала зменшення карантину в Моравсько-Сілезькому світі за результатами, які заробили коронавірусом.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на чеське видання Novinky , про це оголошує міністерство здоров'я Адам Войтеч.

"Загальна ситуація у Чехії ситуація стабільна, у вас є більш глибокі ... Проте в районі Карвіна та Фрідек-Містек потрібно реагувати", - зазначив міністр.

Виконуючи вівторки, ви дуже забороняєте зібрання за участь більше 100 осіб і забороняєте візити до лікаря. Також тут з 1 липнею не захоплюються вимоги, які носять маски в приміщенні та транспорті, тоді як на решті залишається "масковий режим", який залишається у метро Праги, а також для масових Попередження у використанні.

У вказаних районах постійно надсилайте заробітки коронавірусом, середні середні шахтарів-компанії OKD. Індекс, що створюється, виявляє, що в середньому перебуває інфікує один, який нараховує близько 1,5. Для прагнення він близько 1.

Ми враховуємо, що в Чехії зафіксували найбільший щоденний прихід за 8 квітня - 260 нових випадків.

Захищені дні були майже зорієнтовані у північно-східному середовищі Острава, десь постійно спала середні шахтарів, а також у Празі та її передній край.

Попередньо, з 22 червня, все-таки скасували більші кількості "коронавірусних", обмежившись на всіх місцях, а Остраві - досягли заходу до участі до 1000 осіб та скасували вимоги щодо відстаней.