Оплата послуг польських візових центрів через “Приват24”. Покрокова інструкція

"Приватбанк" слідом за "Кредобанком" також відкрив можливість українцям оплачувати послуги візових центрів без необхідності безпосередньо йти в відділення.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Візового центру Польщі, опція онлайн-оплати через додаток “Приват24” доступна лише для здійснення індивідуальної оплати сервісного збору (самостійно лише за себе).

Як здійснити оплату через “Приват24”

  1. У полі “Платіж” ввести назву компанії – VFS і натиснути “Пошук”
  2. Результат пошуку видасть назву “VFSGLOBALВізові центри” - натиснути на неї
  3. У полі “Введіть пошукові реквізити” вказати свій номер телефону (у форматі +380..... або +код іншої країни....) та місто, де подаватимете документи. Після цього натиснути “Далі”.
  4. На новій вкладці автоматично будуть вказані дані внутрішнього паспорта клієнта. Потрібно лише ввести прізвище та ім'я, як у закордонному паспорті (великими латинськими літерами), серію та номер закордонного паспорту (великими латинськими літерами та цифрами без пробілів).
  5. У полі “Призначення” дані будуть вказані автоматично. Їх не потрібно змінювати. Після внесення паспортних даних, треба оплатити сервісний збір з карти ПриватБанку та обов'язково роздрукувати квитанцію.
Для видруку квитанції можна скористатися одним із наступних способів:

  • в терміналі самообслуговування “ПриватБанку” (за допомогою коду квитанції)
  • у “Приват24” (у виписці по карті або в архіві)
  • на сайті ПриватБанку http://pb.ua/check (за допомого коду квитанції).
Оригінал квитанції про сплату сервісного збору потрібно надати в візовому центрі під час подачі документів. Без оригіналу квитанції документи не будуть прийматися!

Нагадаємо, оплатити послуги візових центрів через інтернет тепер можна й в “Кредобанку”.