Послуги компанії "DENISYUKJOB"

Офіційне працевлаштування на вибрану вами вакансію

БЕЗКОШТОВНО 1-3 дні Замовити

Наша компаня здійснює безкоштовне працевлаштування на вибрану вами вакансію! Ми гарантуємо вам отримання безкоштовної вакансії, а також оформлення всі потрібних документів для легального працевлаштування. Зрозуміло, що кількість робочих місць на будь-якій вакансії обмежена тому, в першу чергу, ми влаштовую тих людей, які виготовили необхідні для роботи документи саме за допомогою нашої фірми. Після цього, ми влаштовуємо тих людей, які мають вже відкриті робочі візи або інші документи, які були виготовлені не в нашій компанії. Наша компанія відповідально відноситься до своєї справи. Піклується про ваш комфорт та безпеку, тому наші працівники особисто домовляються за кожного працівника, щоб по приїзду на місце праці вас зустріли, заселили на житло та кординували ваші подальші діїї.

Замовити

Страховий поліс для відкриття робочої візи або інших потреб на всі країни світу!

450 - 2000 грн 1 день Замовити

Наша компанія надає страхові полюси, від акредитованих страхових компаній . Якщо вам потрібно відкрити візу до Польщі, Чехії, Німечини, Англії, Фінляндії, Естонії чи будь-якої іншої країни або поїхати в туристичну подорож, працівники нашої компанії з радістю вам допоможуть в оформленні відповідного страхового полюса. Документи відправимо вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

Замовити

Чеська віза на 3 місяці(90днів). Повний пакет документів для відкриття чеської робочої візи

3 200 грн 30-40 днів Замовити

Ця послуга включає в себе виготовлення повного пакету документів, який необхідний для відкриття чеської робочої візи. Чеська віза відкривається на 90 днів. Перевага саме цього пакету в тому, що ви отримуєте візу для власних потреб без прив'язки до роботодавця. В пакет документів входить трудовий договір на 90 днів, офіційне запрошення, підтвердження про надання житла на території Чеської Республіки, а також страховий поліс на 90 днів із заповненою анкетою для візового центру. Документи відправимо вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

Замовити

Сезона віза! Пакет документів для відкриття польської сезонної візи типу D05В на 270 днів

3 400 грн 10 днів Замовити

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи терміном до 270 днів. В пакет документів входить абсолютно все, а саме: - запрошення (оригінал та копія) 2300 грн - страховий поліс 1100 грн - заповнена на ваше ім’я анкета - стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 25 zl на рахунку. Документи відправимо вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

Замовити

Робоча віза! Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D на 180 днів

2300 грн 10-12 робочих днів Замовити

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D терміном на 180 днів. В пакет документів входить абсолютно все, а саме: - запрошення (оригінал та копія) 1600 грн, - страховий поліс 700 грн, - заповнена на ваше ім’я анкета, - стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 25 zl на рахунку. Документи відправимо вам «Новою поштою» в будь-яку точку України.

Замовити

Алєйніков
Валентин

менеджер з оформлення документів

Кутало
Інна

менеджер з оформлення документів