Монолітник-арматурщик

location_on Регіон Бельгія:
insert_invitation Графік 10-12
house Житло БЕЗКОШТОВНЕ
verified_user Вакасія Перевірена та безкоштовна
person Необхідно 80

НАБІР ПО ГОТОВИХ ПОЛЬСЬКИХ ПІВРІЧНИХ ВІЗАХ ТА ПІД ВІДКРИТТЯ ВІЗИ  

 

Монолітник-арматурщик

️Опис діяльності фірми:
Будівельна фірма DCI Group SP. Z.O.O. спеціалізується на капітальному будівництві приватних будинків, багатоповерхових будинків та фабрик на території Бельгії, Німеччини та Польщі. Шукає відповідальних та адекватних спеціалістів на довгий термін роботи

Опис роботи: Встановлення опалубки - потрібно вміти працювати із системною опалубкою по типу Doka/Peri, армування, бетонування.

Оплата: Ставка в годину на старт 9 євро. Залежить від досвіду, вмінь та ступіню кваліфікації. За результатами роботи ставка піднімається до 10 євро на годину


Графіки роботи: робота по 10-12 годин,  5 днів , субота може бути робоча, 220 годин на місяць

Вимоги: Чоловіки до 45 років з досвідом роботи від 3-х років, на бригаду з 4-5 спеціалістів один спеціаліст повинен вмітити читати креслення. В одного чоловіка на бригату мають бути права категорії В ( надають автомобіль для доїзду до роботи). Зі знанням англійської мови +2 євро/год. до ставки.


Робочий одяг: Роботодавець надає каску та жилет, робочий одяг та взуття працівник повинен мати свій. Якщо немає власного робочого одягу в такому разі роботодавець може надати за доплату. Комплект робочого одягу - 300 злотих, вираховується із зарплати. Для роботи на європейських будівництвах у вас має бути спеціальне робоче взуття з металевими вставками (вимоги техніки безпеки) фірма його закуповує по приїзду потрібно оплатити 100 злотих.


Доїзд: Працівників довозять до роботи безкоштовно (надають автомобіль безкоштовно) водій отримує доплату +5 Євро в день


Проживання: Безкоштовне. Ніяких прихованих комунальних оплат.
Умови проживання по 4 чоловіки в кімнаті, одноярусні ліжка.

Необхідні документи: Робоча польська піврічна віза, карта сталого побита або паспорт ЄС. Для кандидатів, які немають таких документів оформлюємо документи для відкриття візи.

Алгоритм оформлення відрядження в Бельгію по етапах:

1. Кандидат з відкритою візою заїзжає в Польщу, де оформлюються документи для відрядження в Бельгію. Приїзд у Варшаву на головний офіс, оформлюється трудовий договір та рахунок в банку на виплату заробітної плати. Термін виготовлення документів для відрядження в Польщі 3-4 тижні. На час виготовлення документів надається робота з оплатою 22-25 злотих/година, проживання та довіз до роботи безкоштовні. 

2. Оформлюється Песель ( індифікційний польський  номер ). Термін оформлення один день. після отримання вихід на роботу

3. Оформлення CFR1 ( сертифікат налогового резидента Польщі). Сертифікат отримується без присутності кандидата, термін оформлення 7-9 днів, він необхідний для отримання відрядження по формі А1

4. Подача документів для отримання сертифіката А1, термін оформлення до 14-17 днів

5. Отримання сертифіката А1 і виїзд в Бельгію

Зразок фактичного оформлення:

1.04.2021 ви приїхали у Варшаву

2.04.2021 ви отримали песель

3.04.2021 ви вийшли на роботу в Польщі

11.04.2021 отримали CFR1 та подали на А1

26.04.2021 отримали А1 та виїхали у відрядження

28.04.2021 перший робочий день в Белії 

ТАКИЙ АЛГОРИТМ ТА ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЄДИНИЙ ЛЕГАЛЬНИЙ СПОСІБ ОФІЦІЙНО ТА ЛЕГАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ В БЕЛЬГІЇ

 

ВАЖЛИВО!!!

КАНДИДАТ ЯКИЙ НЕ ПІДТВЕРДИВ СВОЮ СПЕЦІАЛІЗАЮ В ПОЛЬЩІ, ТОБТО НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗАЯВЛЕНИМ ВИМОГАМ І НА ПРАКТИЦІ НЕ ВОЛОДІЄ НАВИКАМИ ДАНОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЗА РІШЕННЯМ КЕРІВНИЦТВА МОЖЕ БУТИ НЕ ВІДПРАВЛЕНИЙ У ВІДРЯДЖЕННЯ.

ЧЕКАЄМО ТІЛЬКИ ПОРЯДНИХ, ВІДОВІДАЛЬНИХ ТА КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ СПІВПРАЦІ, ЗІ СВОЄЇ СТОРОНИ ГАРАНТУЄМО ЩО ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕННІ СПІВПРАЦЕЮ З НАМИ.