Проект менеджер-інженер

location_on Регіон Бельгія:
insert_invitation Графік 10-12
house Житло БЕЗКОШТОВНЕ
verified_user Вакасія Перевірена та безкоштовна
person Необхідно 8

НАБІР ПО ГОТОВИХ ПОЛЬСЬКИХ ПІВРІЧНИХ ВІЗАХ ТА ПІД ВІДКРИТТЯ ВІЗИ  

 

Проект менеджер-інженер

️Опис діяльності фірми:
Будівельна фірма DCI Group SP. Z.O.O. спеціалізується на капітальному будівництві приватних будинків, багатоповерхових будинків та фабрик на території Бельгії, Німеччини та Польщі. Шукає відповідальних та адекватних спеціалістів на довгий термін роботи

Опис роботи: Планування необхідності ресурсів для виконання нових проектів. Аналіз рентабельності проекту, контроль і організація роботи бригад, вирішення робочих питань, організація кожного робочого процесу. Контроль використання ресурсів команії на проекті ( інтрумент, матеріали, робочий час). Контроль та ведення робочої документації по зробленій роботі, звіт керівництву по матеріалах, робочих годинах. Комунікація з замовником/генпідрядником.

Якості:  Лідерство, комунікаційний досвід, вміння працювати з різними групами людей, від власників компанії до різноробочих. Робота в команді та чіткий таймінг.

Оплата: Ставка в місяць від 1300 до 3000 євро за результатами співбесіди + премії та %. Зі знанням мови ( хоча б однієї англійська або німецька) ставка більша. Оплата на карту 20 числа, 10 аванс. Аванс в розмірі 200-400 євро.


Графіки роботи: робота по 10-12 годин,  5 днів , субота може бути робоча, 220 годин на місяць

Вимоги: досвід 5-7 років на аналогічній посаді, вища технічна освіта.


Доїзд: надається робоче авто


Проживання: Безкоштовне. 

Необхідні документи: Робоча польська піврічна віза, карта сталого побита або паспорт ЄС. Для кандидатів, які немають таких документів оформлюємо документи для відкриття візи.

Алгоритм оформлення відрядження в Бельгію по етапах:

1. Кандидат з відкритою візою заїзжає в Польщу, де оформлюються документи для відрядження в Бельгію. Приїзд у Варшаву на головний офіс, оформлюється трудовий договір та рахунок в банку на виплату заробітної плати. Термін виготовлення документів для відрядження в Польщі 3-4 тижні. На час виготовлення документів надається робота з аналогічними обовязками, проживання та довіз до роботи безкоштовні. 

2. Оформлюється Песель ( індифікційний польський  номер ). Термін оформлення один день. після отримання вихід на роботу

3. Оформлення CFR1 ( сертифікат налогового резидента Польщі). Сертифікат отримується без присутності кандидата, термін оформлення 7-9 днів, він необхідний для отримання відрядження по формі А1

4. Подача документів для отримання сертифіката А1, термін оформлення до 14-17 днів

5. Отримання сертифіката А1 і виїзд в Бельгію

Зразок фактичного оформлення:

1.04.2021 ви приїхали у Варшаву

2.04.2021 ви отримали песель

3.04.2021 ви вийшли на роботу в Польщі

11.04.2021 отримали CFR1 та подали на А1

26.04.2021 отримали А1 та виїхали у відрядження

28.04.2021 перший робочий день в Белії 

ТАКИЙ АЛГОРИТМ ТА ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЄДИНИЙ ЛЕГАЛЬНИЙ СПОСІБ ОФІЦІЙНО ТА ЛЕГАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ В БЕЛЬГІЇ

 

ВАЖЛИВО!!!

КАНДИДАТ ЯКИЙ НЕ ПІДТВЕРДИВ СВОЮ СПЕЦІАЛІЗАЮ В ПОЛЬЩІ, ТОБТО НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗАЯВЛЕНИМ ВИМОГАМ І НА ПРАКТИЦІ НЕ ВОЛОДІЄ НАВИКАМИ ДАНОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЗА РІШЕННЯМ КЕРІВНИЦТВА МОЖЕ БУТИ НЕ ВІДПРАВЛЕНИЙ У ВІДРЯДЖЕННЯ.

ЧЕКАЄМО ТІЛЬКИ ПОРЯДНИХ, ВІДОВІДАЛЬНИХ ТА КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛОЇ СПІВПРАЦІ. ЗІ СВОЄЇ СТОРОНИ ГАРАНТУЄМО, ЩО ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕННІ СПІВПРАЦЕЮ З НАМИ.